O NAS

Siedziba przedsiębiorstwa "NovGrodPL" znajduje się we wschodniej części Europy. NovGrodPL jest firmą międzynarodową, nasza marka jest uznana zarówno w Europie jak i w Azji. Na dzień dzisiejszy personel firmy liczy ponad 50 osób pracujących w kilku różnych krajach. Dzięki nowym systemom automatyzacji produkcji udało się nam zminimalizować cały proces realizacji gotowych projektów. Od samego początku dwoma podstawowymi założeniami naszej firmy są produkcja w pełni ekologiczna oraz połączenie tradycji starej szkoły budowlanej z technologią nowoczesną – zgodnie z tymi założeniami pracujemy do dzisiaj.

Budowa domów drewnianych stanowi osobną naukę. Rzemiosło obróbki drewna ma cały szereg szczegółów i niuansów. Dzisiaj w naszej firmie zatrudnieni są ludzie, dla których budowa domów drewnianych jest zawodem przekazywanym w ich rodzinach z pokolenia na pokolenie. Dzięki swojemu profesjonalizmowi potrafią stworzyć wzorowe, unikatowe wytwory, a także fachowo naprawić dopuszczone przez nowatorów błędy wykonawcze.

Główny zakład produkcyjny mieści się w zachodniej części Białorusi, w miejscu otoczonym unikatową przyrodą, położonym z dala od wielkich miast. Bez pośredników autonomicznie zarządzamy każdym etapem produkcji – poczynając od wyrębu pierwszorzędnej jakości lasu w okresie zimowym, do produkcji mebli oraz gotowych domów drewnianych pod klucz. Budujemy z najlepszych materiałów z Europy Wschodniej, a także sprowadzonych z naszej filii znajdującej się na terytorium Syberii. Najlepszej jakości las nietknęty przez warunki ekologiczne jest naszym niezmiennym atutem.

 

Projekty domów drewnianych

Domy z bali okrągłych
136.00 m²
Domy z bali prostokątnych
166.00 m²
Domy z bali klejonych
119.50 m²
Domy z bali klejonych
187.70 m²